מה זה ®MyCells?

®MyCells הינו מוצר מהפכני, המבוסס על שיטה המגייסת את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף, למטרה של התחדשות עור הפנים שלך. ®MyCells מגייס תאים מסוגים שונים שמקורם – דמך שלך, המסוגלים לגרום לתהליך של התחדשות עור פנייך והרקמות שמתחתיו. תאים אלו הם פרקציה של הדם הנקראת Platelet Rich Plasma – PRP. PRP היא פלסמה המועשרת בטסיות דם, תאי גזע ופקטורי גידול. כאשר PRP מוזרקת לעורך, התאים שנמצאים בה יעודדו התחדשות וצמיחה של השכבות התת עוריות במקום ההזרקה, תוך כדי יצירת קולגן חדש. תהליך זה יביא לתוצאה ארוכת טווח של יצירת רקמה חדשה והתחדשות עור הפנים, וכל זה בעזרת התאים שלך עצמם.
השימוש ב – PRP נרחב, ונמצא שנים רבות בשטחים כמו כירורגיה פלסטית, אורטופדיה, רפואת שיניים, שתלים של רקמות רכות וסוגי שתלים נוספים.

כיצד נעשה השימוש ב- ®MyCells?

כ-10 עד 20 דקות לפני הטיפול, הרופא ישאב כ- 20 מיליליטר של דם מהוריד שלך, בהליך סטנדרטי (כמו לקיחת דם בבדיקת דם רגילה), תוך גרימה של כאב מינימלי. לאחר מכן, הוא יפריד את הדם למרכיביו. בפרוצדורה שנמשכת 10-20 דקות. לאחר מכן, ®MyCells יוזרק מתחת לשכבה העליונה של העור באזורים בהם יש חוסר בשומן או שנוצרו קמטים.

האם יש צורך בבדיקת במבחן-עור לפני טיפול ב -®MyCells?

לא, אין צורך בבדיקה מוקדמת של מבחן עור לפני הטיפול ב – ®MyCells.

האם התוצאות של הטיפול ב – ®MyCells מיידיות?

לא. מייד לאחר הטיפול הראשון שלך ב – ®MyCells, ייתכן שיראה לך שהטיפול "עבד" כיון שתווצר נפיחות מהמרכיבים המיימיים של הפלסמה שלך. לאחר מספר ימים נפיחות זו תרד, מאחר והמים יספגו בגופך, ואז סביר שפנייך יראו כמו לפני הטיפול. התהליך ®MyCells יביא לתיקון ושיקום עור פנייך אורך זמן. הרופא יראה אותך מספר שבועות לאחר הטיפול הראשון ויחליט האם וכמה טיפולים נוספים נדרשים.

כמה טיפולים נדרשים?

הרופא שלך יחליט מה מספר הטיפולים הנדרשים, ומה כמות ®MyCells הנדרשת בכל טיפול.
®MyCells יגרום להתעבות הדרגתית של העור. אולם מדובר בתהליך הדרגתי של שחזור הנעורים של העור. מאחר שהזדקנות העור הוא תהליך שנמשך שנים, תהליך שחזור הנעורים הוא תהליך שנמשך מספר שבועות, הכרוך בגיוס תאים שבונים מחדש את הרקמות התת עוריות שהתרוקנו משומן, קולגן ורקמת חיבור. במהלך החודשים הללו נערכים כ- 2-3 טיפולים של הזרקות.

למשך כמה זמן נשארות תוצאות הטיפול?

תוצאות הטיפול נשארות למשך כ – 12-18 חודשים. לאחר מכן יש צורך בהזרקה של פעם בשנה, שנה וחצי כדי לשמר את הרקמות התת עוריות שנוצרו מחדש.

האם הזרקות ®MyCells כואבות?

כמו בכל הזרקה, הזרקות של ®MyCells עלולות לכאוב. ®MyCells מוזרק בכמויות זעירות תוך שימוש במחט דקיקה ביותר. הרופא המזריק ישתמש, קרוב לודאי, בחומר הגורם לאילחוש מקומי.

מה צפוי להתרחש בטיפול?

הרופא המטפל יענה על כל השאלות שלך ויכין אותך לטיפול.
כ-10 עד 20 דקות לפני הטיפול, הרופא ישאב כ- 20 מיליליטר של דם מהוריד שלך, בהליך סטנדרטי (כמו לקיחת דם בבדיקת דם רגילה), תוך גרימה של כאב מינימלי. לאחר מכן, הוא יפריד את הדם למרכיביו. בפרוצדורה שנמשכת 10-20 דקות. בינתיים, הוא יכין אותך להזרקת ®MyCells: הוא יוריד מפנייך שאריות איפור, וימרח משחת הרדמה מקומית (כמו אמלה) על האזורים המיועדים להזרקה. לאחר שיוכן מדמך, ®MyCells יוזרק מתחת לשכבה העליונה של העור באזורים בהם יש חוסר בשומן או שנוצרו קמטים, תוך שימוש במחט דקה ביותר. טכניקת ההזרקה היא ע"י מספר רב של הזרקות באזור הפנים, סביב העיניים ובמידת הצורך בצוואר. ניתן להזריק גם בגב היד. יתכן ויונח קרח על אזור ההזרקה לצורך הרגעה.

למה אוכל לצפות לאחר הטיפול?

מיד לאחר הטיפול ב – ®MyCells, עלולים להופיע אודם, נפיחות וכאב באזור ההזרקה. סימנים אלו ייעלמו תוך מספר שעות-ימים מהטיפול. הרופא המטפל שלך יתן לך הנחיות לאחר הטיפול.

כמה מהר אוכל לחזור לפעילותי היום-יומית?

רוב המטופלות/ים חשות/ים בנוח לחזור לפעילות היום יומית הרגילה שלהם מיד לאחר הטיפול.

מתי אוכל לשים מייק-אפ לאחר הטיפול?

ניתן לשים מייק-אפ מספר שעות לאחר הטיפול אם לא היו סיבוכים מיוחדים (כמו למשל פצעים פתוחים או דימומים).

מי לא יוכל להשתמש ב ®MyCells?

החולות/ים במחלות הבאות לא יוכלו לקבל טיפול ב- ®MyCells : סינדרום של חוסר תפקוד טסיות, טרומבוציטופניה קריטית, היפופיברינוגנאנמיה, חוסר יציבות המודינמית, ספסיס, דלקות אקוטיות וכרוניות, פתולוגיות כרוניות של הכבד, טיפול חמור נגד קרישה.